سه شنبه 1399/08/20 - 12:57
سه شنبه 1399/08/20 - 12:57 yazd-admin

73 مجموعه جهیزیه آماده تحویل به نیازمندان مستعد

به دنبال حمایت از زوج های محروم و در راستای نهضت کمک مومنانه، سپاه پاسداران با همت خیرین و آورده اولیه محرومین، پنجمین مرحله تحویل اقلام اساسی زندگی به زوجین محروم در تاریخ 5 آذر 1399 انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی استان یزد، در راستای پیگیری نهضت کمک مومنانه و کمک به زوج های جوان در تامین جهیزیه زندگی، 73 مجموعه جهیزیه آماده تحویل به زوج های جوان است.

مطظفی قاسمی، مدیر استغال زایی و خدمات رسانی بسیج سازندگی استان یزد در گفتگو با خبرنگار بسیج سازندگی از آمادگی این سازمان برای تحویل این جهیزیه ها در تاریخ 5 آذر همزمان با پنجمین نوبت از رزمایش استانی کمک مومنانه خبر داد.

قاسمی این مرحله از تحویل جهیزیه را به دنبال چهار مرحله قبلی عنوان کرد و بیان داشت: سیاست بسیج سازندگی در کمک به زوج های جوان تسهیل امر ازدواج با تامین جهیزیه ساده است.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران با همت و کمک خیرین حدود چهار نوبت است که به این اقدام خیر پرداخته اند که ان شاالله 5 آذر پنجمین نوبت از این جریان خیرخواهانه است.

مدیر اشتغال زایی و خدمات بسیج سازندگی استان یزد در پاسخ به سوال خبرنگار بسیج سازندگی مبنی بر هزینه این مجموعه ها گفت: ایرانی بودن این جهیزیه که البته از بهترین برندهای داخلی است و همچنین انجام مذاکره با شرکت های تولیدی برای کاهش هزینه، ورود خیرین و سپاه و همچنین تمهیدات دیگر، هزینه پرداختی برای خانواده های نیازمند را به شدت کاهش داده است.

وی در مورد ادامه روند تامین جهیزیه برای خانواده های محروم اینطور عنوان کرد: با توجه به شیب تند قیمت ها باید منتظر آینده بود. قطعا ما تمام تلاش خود را برای ادامه این روند انجام می دهیم اما به همت بیشتر از طرف مجموعه های سپاه، خیرین و ... نیازمندیم که ان شاالله این همت شکل خواهد گرفت و نهضت جهیزیه ساده ادامه دار خواهد بود.

گفتنی است دومین مرحله از نهضت استانی کمک مومنانه که به پنجمین نوبت خود رسیده است در تاریخ 5 آذر برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)