چهارشنبه 1399/05/22 - 09:20
چهارشنبه 1399/05/22 - 09:20 yazd-admin

سهم محرومیت‌زدایی بانک‌های استان یزد چشم انتظار نظر مدیران

در جلسه کمیته محرومیت زدایی کنگره ملی شهدای استان، بانک¬های استان برای ورود و همکاری با این کمیته گفتند: نیاز به جلب نظر مدیران بالادستی داریم که سعی می¬کنیم این کار انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی بسیج سازندگی از یزد، در راستای پیگیری ساختار و عناوین خدماتی کمیته محرومیت‌زدایی کنگره ملی سرداران و 4 هزار شهید والامقام استان،  جلسه این کمیته با حضور چند تن از نمایندگان بانک‌های ملت، صادرات، کشاورزی و تجارت برگزار شد.

دراین جلسه که با موضوع همکاری بانک‌ها با برنامه‌های کمیته محرومیت‌زدایی منعقد گردید، محمود زارع رییس این کمیته و مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد از تفاوت کنگره امسال با دوران‌های پیش و همچنین با کنگره‌های دیگر ملی مطالبی را بیان کرد و اظهار داشت: همانطور که از قبل هدف‌گذاری شده است در این دوره از کنگره باید تحولی در نحوه برگزاری انجام شود که از اقسام این تحول ورود به عرصه محرومیت‌زدایی و معضل‌های مردم و مناطق محروم است.

وی گفت: البته کمیته‌های متعدد کنگره در حوزه­های مختلف در حال برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های گوناگون همچون کمک‌های مردمی و غیره هستند و ما متمرکز بر حوزه ضعف‌ها وخلا‌های زیرساختی مناطق محروم هستیم.

زارع در ادامه صحبت‌های خود درباره ضرورت و چرایی ورود همه نهادها از جمله بانک‌ها و ایجاد هم‌افزایی گفت و افزود: تمام نهادهای حامی محرومین و همچنین نهادهایی که در طول سال سهم معنوی خود را با وجود نبود قانون رسمی در این زمینه ادا می‌کنند، لازم است در این کنگره و در این برهه از زمان برنامه‌هایی بیشتر و جدای از برنامه‌های دیگر خود داشته باشند.

در این جلسه نمایندگان بانک‌های حاضر از وجود قوانین مدیریتی در انجام هر پروژه‌ای گفتند و قول پیگیری برای جذب نظر مدیران بالا دستی را دادند. در ادامه نمایندگان از طرح‌های دیگر محرومیت‌زدایی که توسط بانک‌ها در طول سالهای گذشته انجام شده گفتند و بیان داشتند: بانک‌ها نیت انجام هر اقدامی در حوزه محرومیت‌زدایی را دارند اما باید منتظر ماند تا تاییدیه مدیران انجام شود.

محمود زارع رییس کمیته محرومیت­زدایی کنگره 4 هزار شهید استان پس از ایراد صحبتهای نمایندگان بانکهای استان گفت: اینکه مجوز و نظر هیئات رییسه باید جلب شود یک چیز معمول اداری است اما درخواست ما از شما تلاش برای این جلب است. در واقع باید تمام کوشش خود را جهت اثبات ضرورت موارد مطرح شده انجام دهید.

زارع اقدام اصلی بانک­ها در این برهه را جستجوی راه حلی برای جذب بودجه و انجام سهم معنوی خود در رسیدن به اهداف عالی این کمیته خواند و گفت: اینکه روسای بالاتر نظر منفی بدهند نباید پایان کار شما قرار گیرد و شما باید اهداف این کمیته را از آن خود بدانید تا برای انجام آن نهایت تلاش خود را بکنید.

در پایان جلسه زارع از اینکه هر طرح از طرف بانک­ها باید با نام همان بانک افتتاح گردد اظهار داشت: توقع این کمیته و همچنین انتظار مردم از بانک­های استان راهبری حداقل سه پروژه است.

گفتنی است در جلسات آینده این کمیته از بانک­های دیگر استان همچون ملی، سپه و ... جهت همکاری دعوت به عمل می­آید.

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)