چهارشنبه, 11/04/1396 - 13:12 yazd
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی یزد خبرداد

جمع‌آوری اقلام موردنیاز زلزله‌زدگان کوهبنان توسط گروه‌های جهادی/ وضعیت زلزله‌زدگان به دلیل برف و سرما بحرانی‌ست

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی یزد با اشاره به وضعیت بحرانی زلزله‌زدگان کوهبنان کرمان به علت برف و سرما و ضرورت رسیدگی فوری به مردم منطقه، از تهیه اقلام موردنیاز توسط گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی یزد خبر داد.
جمع‌آوری اقلام موردنیاز زلزله‌زدگان کوهبنان توسط گروه‌های جهادی/ وضعیت زلزله‌زدگان به دلیل برف و سرما بحرانی‌ست

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی استان یزد "علی پورمیرزایی" عصر امروز در نشستی که با حضور جمعی از دانشجویان جهادگر به‌منظور بررسی وضعیت زلزله‌زدگان کوهبنان کرمان برگزار شد، با اشاره به بارش برف و باران در مناطق زلزله‌زده افزود: بسیاری از مردم زلزله‌زده کوهبنان همچنان سرمای زمستان را در چادرها، با امکاناتی نامناسب سپری می‌کنند.

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی یزد با تأکید بر اینکه برف و سرما باعث آسیب دیدن بسیاری از چادرهای منطقه شده و تهیه کانکس و وسایل گرمایشی مناسب از اصلی‌ترین نیازهای مردم منطقه است که باید فوراً تهیه شود؛ افزود: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی یزد در حال تهیه اقلام و جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیرین برای مردم زلزله‌زده هستند.

این فعال دانشجویی با تأکید بر اینکه بی‌توجهی رسانه‌ها و بی‌تفاوتی مسئولین نسبت به این زلزله باعث شده تا باگذشت یک ماه از زلزله همچنان مردم منطقه مشکلات زیادی داشته باشند؛ اظهار داشت: تعداد قابل‌توجهی از نوزادان و افراد کهن‌سال به دلیل سرما و نبود امکاناتی مثل سرویس بهداشتی و... با معضلات فراوانی روبرو هستند که باید سریعاً به وضع آن‌ها رسیدگی شود.

پورمیرزایی از بخاری‌برقی و اقلام موردنیاز نوزادان مثل شیر خشک از دیگر ضرورت‌های مردم زلزله‌زده نام برد و ادامه داد: خیرین می‌توانند از طریق شماره حساب 1038039493 کمک های مردمی نزد بانک رسالت و یا شماره کارت 5041721111363314 به زلزله‌زدگان کمک کنند.

وی افزود: علاقه‌مندان جهت همکاری بیشتر با قرارگاه جهادی شهید محمدخانی یزد و حضور در اردوهای جهادی پیشرو می‌توانند جهت کسب اطلاعت بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی این مجموعه به نشانی q-hajammar.ir و یا کانال تلگرامی با آدرس @Q_Hajammar مراجعه کنند.

انتهای پیام/

برچسب